Raadsleden en Raadscommissieleden

1. De Raadszaal in het Gemeentehuis tijdens een vergadering van de gemeenteraad 

2. De gemeenteraad van Terschelling bestaat uit de volgende leden:

Bert Wassink

Wassink
contactgegevens en taken Bert Wassink
FunctieVoorzitter
E-mailadresb.wassink@terschelling.nl

Christa Oosterbaan

Oosterbaan
contactgegevens en taken Christa Oosterbaan
FunctieFractievoorzitter
E-mailadresc.oosterbaan@terschelling.nl
Politieke partijPvdA Terschelling

Marika Spanjer-Ramaker

Spanjer-Ramaker
contactgegevens en taken Marika Spanjer-Ramaker
FunctieRaadslid
E-mailadresm.spanjer@terschelling.nl
Politieke partijPvdA Terschelling

Jan Willem Adams

Adams
contactgegevens en taken Jan Willem Adams
FunctieRaadslid
E-mailadresj.adams@terschelling.nl
Politieke partijPvdA Terschelling

Aukje Van Akkeren-Schol

Van Akkeren-Schol
contactgegevens en taken Aukje Van Akkeren-Schol
FunctieRaadslid
E-mailadresa.vanakkeren@terschelling.nl
Politieke partijPvdA Terschelling

Flip Tocila

Tocila
contactgegevens en taken Flip Tocila
FunctieCommissielid
E-mailadresflip.tocila@terschelling.nl
Politieke partijPvdA Terschelling

Henk van Deelen

van Deelen
contactgegevens en taken Henk van Deelen
FunctieCommissielid
E-mailadresh.vandeelen@terschelling.nl
Politieke partijPvdA Terschelling

Jan Smit

Smit
contactgegevens en taken Jan Smit
FunctieFractievoorzitter
E-mailadresjanwsmit@terschelling.nl
Politieke partijPlaatselijk Belang Terschelling

Cees Muijskens

Muijskens
contactgegevens en taken Cees Muijskens
FunctieRaadslid
E-mailadresc.muijskens@terschelling.nl
Politieke partijPlaatselijk Belang Terschelling

Willem Jan Groeneveld

Geen foto
contactgegevens en taken Willem Jan Groeneveld
FunctieCommissielid
E-mailadresw.groeneveld@terschelling.nl
Politieke partijPlaatselijk Belang Terschelling

Martin Schellenberg

Geen foto
contactgegevens en taken Martin Schellenberg
FunctieCommissielid
E-mailadresmartin.schellenberg@terschelling.nl
Politieke partijPlaatselijk Belang Terschelling

Taco Lugt

Lugt
contactgegevens en taken Taco Lugt
FunctieFractievoorzitter
E-mailadrest.lugt@terschelling.nl
Politieke partijVVD Terschelling

Pim Werner

Werner
contactgegevens en taken Pim Werner
FunctieRaadslid
E-mailadresp.werner@terschelling.nl
Politieke partijVVD Terschelling

Danny Ruige

Ruige
contactgegevens en taken Danny Ruige
FunctieRaadslid
E-mailadresdanny.ruige@terschelling.nl
Politieke partijVVD Terschelling

Hendrik Van der Wielen

Van der Wielen
contactgegevens en taken Hendrik Van der Wielen
FunctieFractievoorzitter
E-mailadresh.vanderwielen@terschelling.nl
Politieke partijCDA Terschelling

Ale Romar

Romar
contactgegevens en taken Ale Romar
FunctieCommissielid
E-mailadresa.romar@terschelling.nl
Politieke partijCDA Terschelling

Gossen Bos

Bos
contactgegevens en taken Gossen Bos
FunctieFractievoorzitter
E-mailadresg.bos@terschelling.nl
Politieke partijSamen Terschelling

Guus Schweigmann

Schweigmann
contactgegevens en taken Guus Schweigmann
FunctieCommissielid
E-mailadresg.schweigmann@terschelling.nl
Politieke partijSamen Terschelling

Janny Hofman

Hofman
contactgegevens en taken Janny Hofman
FunctieGriffier
E-mailadresjhofman@terschelling.nl
Top