Raadsleden en Raadscommissieleden

1. De Raadszaal in het Gemeentehuis tijdens een vergadering van de gemeenteraad 

2. De gemeenteraad van Terschelling bestaat uit de volgende leden:

Bert Wassink

Wassink
contactgegevens en taken Bert Wassink
FunctieVoorzitter
E-mailadresb.wassink@terschelling.nl

Christa Oosterbaan

Oosterbaan
contactgegevens en taken Christa Oosterbaan
FunctieFractievoorzitter
E-mailadresc.oosterbaan@terschelling.nl
Politieke partijPvdA Terschelling

Wietse van Deelen

van Deelen
contactgegevens en taken Wietse van Deelen
FunctieRaadslid
E-mailadresw.vandeelen@terschelling.nl
Taken

Voorzitter raadscommissie

Politieke partijPvdA Terschelling

Henk van Deelen

van Deelen
contactgegevens en taken Henk van Deelen
FunctieRaadslid
E-mailadresh.vandeelen@terschelling.nl
Politieke partijPvdA Terschelling

Flip Tocila

Tocila
contactgegevens en taken Flip Tocila
FunctieRaadslid
E-mailadresflip.tocila@terschelling.nl
Politieke partijPvdA Terschelling

Gossen Bos

Bos
contactgegevens en taken Gossen Bos
FunctieFractievoorzitter
E-mailadresg.bos@terschelling.nl
Politieke partijPlaatselijk Belang Terschelling

Grytsje Kootstra

Kootstra
contactgegevens en taken Grytsje Kootstra
FunctieRaadslid
E-mailadresg.kootstra@terschelling.nl
Politieke partijPlaatselijk Belang Terschelling

Guus Schweigmann

Schweigmann
contactgegevens en taken Guus Schweigmann
FunctieRaadslid
E-mailadresg.schweigmann@terschelling.nl
Politieke partijPlaatselijk Belang Terschelling

Taco Lugt

Lugt
contactgegevens en taken Taco Lugt
FunctieFractievoorzitter
E-mailadrest.lugt@terschelling.nl
Politieke partijVVD Terschelling

Danny Ruige

Ruige
contactgegevens en taken Danny Ruige
FunctieRaadslid
E-mailadresdanny.ruige@terschelling.nl
Politieke partijVVD Terschelling

Ale Romar

Romar
contactgegevens en taken Ale Romar
FunctieFractievoorzitter
E-mailadresa.romar@terschelling.nl
Politieke partijCDA Terschelling

Jan Lodder

Lodder
contactgegevens en taken Jan Lodder
FunctieRaadslid
E-mailadresj.lodder@terschelling.nl
Politieke partijCDA Terschelling

Cees Muijskens

Muijskens
contactgegevens en taken Cees Muijskens
FunctieCommissielid
E-mailadresc.muijskens@terschelling.nl
Politieke partijPlaatselijk Belang Terschelling

Janny Hofman

Hofman
contactgegevens en taken Janny Hofman
FunctieGriffier
E-mailadresjhofman@terschelling.nl
Top